Menu Tematyczne

Ostatnio dodane

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Hajnówka z dnia 1 września 2011 roku

Drukuj
1 2 3

Obwieszczenie

Burmistrza Miasta Hajnówka

z dnia 1 września 2011 roku

 

Na podstawie art. 16 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. Kodeks wyborczy ( (Dz. U. Nr 21, poz. 112, Nr 26, poz. 134, Nr 94, poz. 550, Nr 102, poz. 588, Nr 134, poz. 777, Nr 147, poz. 881)) podaję informację o numerach, granicach i siedzibach obwodowych komisji wyborczych w mieście Hajnówka w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 9 października 2011 r. jak niżej:

Nr obwodu

Granice obwodu

Siedziba Komisji

1

Bagienna, Bajeczna, Bielska, Botaniczna, Długa, Dolna, Elektryczna, Górna, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Kłosowa, Krótka, Kwiatowa, Marmurowa, Malinowa, Metalowa, Miedziana, Niecała, Nowa, Oceaniczna, Okopowa, Owocowa, Poddolna, Polna, Poziomkowa, Południowa, Prosta, Pszeniczna, Sadowa, Siewna, Słonecznikowa, Stalowa, Urodzajna, Targowa, Truskawkowa, Warzywna, Wąska, Wiatrakowa, Zbożowa, Złota, Żwirowa, Żytnia,

Hajnowski Dom Kultury ul. Tamary Sołoniewicz 4

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

2

Ks. Antoniego Dziewiatowskiego, Białostocka, Fryderyka Chopina, Daniela, Fabryczna, Fabryka Chemiczna, Jana Filipczuka, Pawła Findera, Małgorzaty Fornalskiej, Władysława Hibnera, Jelenia, Jutrzenki, Władysława Kniewskiego, Krańcowa, Janka Krasickiego, Letnia, Łosia, Stanisława Miłkowskiego nr parz. (10 – 42) i nieparz. (11 – 47), Stanisława Moniuszki, Mostowa, Nadbrzeżna, Niedźwiedzia, Odległa, Michała Ogińskiego, Podmiejska, Pogodna, Poprzeczna, Henryka Rutkowskiego, Rumiankowa, Różana, Rysia, Sarnia, Tamary Sołoniewicz, Sportowa, Strzelecka, Karola Szymanowskiego, Tulipanowa, Henryka Wieniawskiego, Zajęcza, Wilcza, Walerego Wróblewskiego, Wiewiórcza, Wiosenna.

Zespół Szkół Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi ul. Walerego Wróblewskiego 2

lokal dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

3

Dworcowa, Krzywa, Mazury, Mazurska, Mała, Nowowarszawska, Przytorowa, Skarpowa, Warszawska nr parz. (2 – 20) i nieparz. (1 – 17).

Zespół Szkół Nr 3 ul. Nowowarszawska 20

4

Stefana Batorego, Boczna, Ks. Ignacego Wierobieja, Grabowa, Władysława Jagiełły, Kosidłów, Lipowa nr parz. (2 – 20) i nieparz. (1 – 23), 3 Maja nieparz. (1 – 27), parz. (2 – 10), Osiedle Millenium, Piaski, Zaułek Targowy.

Przedszkole Samorządowe Nr 1 ul. Władysława Jagieły 7

5

Lipowa nr nieparzyste (25 – 77b), Rzeczna.

Przedszkole Samorządowe Nr 3 ul. Rzeczna 3

6

Bednarska, Brzozowa, Ciesielska, Grunwaldzka, Jastrzębia, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kasztanowa, Klonowa, Kukułki, Leszczynowa, 11 listopada, Lipowa nr nieparz. (79a – 125) parz. ( 24 – 128), Stanisława Miłkowskiego nr nieparz. (1 – 9 ) i nr parz. ( 2 – 8 ), Orzechowa, Sikorki, Sowia, Słowicza, Skowronka, Stolarska, Ślusarska, Topolowa, Żurawia, Żabia Górka.

Zespół Szkół Nr 4 Szkoła Specjalna ul. Walerego Wróblewskiego 2

7

Bażantowa, Bociania, Czajki, Gęsia, Gołębia, Jaskółcza, Kacza, Kołowa, Krucza, Lipowa nr parz. (130 – 190) i nr nieparz. (127 – 209), Łabędzia, Pawia, Podlasie, Słomiana, Sokola, Spadowa, Spiralna, Studzienna, Wilgi, Żabia.

Stołówka Szpitalna ul. Lipowa 190

8

Białowieska nr nieparz. (1 – 3), Jakuba Kołasa, Janki Kupały, 3 Maja nr parz. (12 – 54) i nieparz. (31 – 61), Parkowa, Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz. (2 – 14) i nr nieparz. (1 – 5), Ks. Piotra Ściegiennego, Zielona, Aleksego Zina.

Zespół Szkół z Dodatkową Nauką Języka Białoruskiego ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 3

lokal dostosowany do głosowania korespondencyjnego

9

Armii Krajowej nr parz. (16 – 60) i nr nieparz. (5 – 7), Celna, Kolejki Leśne, 3 Maja nr parz. (56 – 60) i nr nieparz (63 – 65), dr. Tadeusza Rakowieckiego.

Zespół Szkół Nr 1 ul. 3 Maja 54

10

Elizy Orzeszkowej, Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz. (16 – 26) i nr 7, Mikołaja Reja.

Zespół Szkół Nr 1 ul. 3 Maja 54

11

Armii Krajowej nr parz. (2 – 14) i nr nieparz. 1, Armii Ludowej, Białowieska nr parz. (4 – 42) i nieparz. (5 – 63), Bliska, Cicha, Handlowa, Marii Konopnickiej, Hugo Kołłątaja, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Księżycowa, Łagodna, Łowcza, Małomiejska, Międzytory, Miła, Zofii Nałkowskiej, Partyzancka, Bolesława Prusa, Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz. (28 – 74a) i nieparz. (19 – 85), Hanki Sawickiej, Marii Skłodowskiej - Curie, Henryka Sienkiewicza, Słoneczna, Stanisława Staszica, Torowa, Wesoła, Stefana Żeromskiego.

Przedszkole Samorządowe Nr 5 ul. Mikołaja Reja 2

12

Akacjowa, Bartników, Bohaterów Warszawy, Bohaterów Westerplatte, Ciasna, Cisowa, Czeska, Cyprysowa, Daleka, Dębowa, Stanisława Duboisa, Działowa, Gruntowa, Gajowa, Iglasta, Jałowcowa, Jodłowa, Judzianka Stara, Klimek, Jana Kochanowskiego, Kolejowa, Konwaliowa, Tadeusza Kościuszki, Wincentego Kołodzieja, Leśna, Łąkowa, Magazynowa, Modrzewiowa, Adama Mickiewicza, Myśliwska, Miodowa, Nektarowa, Obwodowa, Ogrodowa, Poranek, Marszałka Józefa Piłsudskiego nr parz. (76 – 94) i nieparz. (87 – 99), Poryjewo, Kolonia Poryjewo, Pszczela, dr. Kazimierza Ptaszyńskiego, Słodka, Juliusza Słowackiego, Skośna, Spiżowa, Spokojna, Sosnowa, Storczykowa, Szosa Kleszczelowska, Świerkowa, Juliana Tuwima, Warszawska nr parz. (22 – 150) i nieparz. (19 – 125), Jana Werpachowskiego, Wiejska, Wojska Polskiego, Woskowa, Wrzosowa, Wydmuchowo, Zwierzyniecka

Szkoła Podstawowa Nr 3 ul. Działowa 1

13

Szpital

Sala Konferencyjna Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej przy ul. Lipowej 190

14

Szpital

Świetlica Zakładu Pielęgnacyjno – Opiekuńczego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej ul. 11 Listopada 20

15

Areszt Śledczy

Areszt Śledczy ul. Warszawska 67

Lokale wyborcze otwarte będą 9 października 2011 r. w godz. 7.00 – 21.00

BURMISTRZ MIASTA

Jerzy Sirak


Data wytworzenia: 2011-09-08 15:49 Autor: Halina Stepaniuk Data publikacji: 2011-09-08 15:49 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2011-10-28 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska