Menu Tematyczne

Ostatnio dodane

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych do Spraw Referendum w Hajnówce

Drukuj
1 2 3

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 1 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Dariusz

Gorustowicz

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Roman

Orzechowski

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Krystyna

Kędyś

CZŁONEK KOMISJI

4

Natalia

Kraśko

CZŁONEK KOMISJI

5

Bartosz

Łukaszewicz

CZŁONEK KOMISJI

6

Włodzimierz

Nazaruk

CZŁONEK KOMISJI

7

Elżbieta

Stasinkiewicz

CZŁONEK KOMISJI

8

Jolanta

Tyl

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 2 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Renata Danuta

Nowik

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Alina

Teśluk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Dominika

Hryniewicka

CZŁONEK KOMISJI

4

Bartosz

Jóźwik

CZŁONEK KOMISJI

5

Lidia

Nazaruk

CZŁONEK KOMISJI

6

Piotr Zdzisław

Ochniowski

CZŁONEK KOMISJI

7

Alicja

Poskrobko

CZŁONEK KOMISJI

8

Andrzej

Zieliński

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 3 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Ewa

Gromotowicz - Kopeć

PRZEWODNICZĄCY kOMISJI

2

Elżbieta

Golonko

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO kOMISJI

3

Małgorzata

Abramowicz

CZŁONEK KOMISJI

4

Zienaida

Denisiuk

CZŁONEK KOMISJI

5

Elżbieta

Grygoruk

CZŁONEK KOMISJI

6

Alina

Guryniuk

CZŁONEK KOMISJI

7

Piotr

Jurczuk

CZŁONEK KOMISJI

8

Bogusław Piotr

Wójcik

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 4 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Elżbieta

Prokopiuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Dariusz

Buraczyński

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Zofia Emilia

Artemiuk

CZŁONEK KOMISJI

4

Mirosław

Górecki

CZŁONEK KOMISJI

5

Irena

Hapunik

CZŁONEK KOMISJI

6

Małgorzata Justyna

Łukaszewicz

CZŁONEK KOMISJI

7

Małgorzata

Ochniowska

CZŁONEK KOMISJI

8

Grażyna

Zakroczyńska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 5 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Urszula

Kazimiruk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Dorota Ewelina

Durzyńska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Jacek

Czerkaski

CZŁONEK KOMISJI

4

Apolinary

Grosz

CZŁONEK KOMISJI

5

Grażyna

Pawluczuk

CZŁONEK KOMISJI

6

Agnieszka

Rola

CZŁONEK KOMISJI

7

Helena

Siebiesiuk

CZŁONEK KOMISJI

8

Leon

Świętochowski

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 6 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Emilia Ewa

Rusinowicz

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Jan

Trofimiuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Marcin

Artemiuk

CZŁONEK KOMISJI

4

Paweł

Konopko

CZŁONEK KOMISJI

5

Adam

Krysztofik

CZŁONEK KOMISJI

6

Andrzej

Łukasiewicz

CZŁONEK KOMISJI

7

Małgorzata Teresa

Rączko

CZŁONEK KOMISJI

8

Anna

Stulgis

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 7 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Emilia

Rynkowska

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Waldemar

Chraniuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Magdalena

Dembowska

CZŁONEK KOMISJI

4

Tamara

Gurin

CZŁONEK KOMISJI

5

Sławomir

Rybiński

CZŁONEK KOMISJI

6

Katarzyna

Sampolska

CZŁONEK KOMISJI

7

Robert

Sawicki

CZŁONEK KOMISJI

8

Kamila

Stankowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 8 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Anna

Daniszewska

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Halina

Borowik

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Wiesława

Borkowska

CZŁONEK KOMISJI

4

Henryk Zdzisław

Borowy

CZŁONEK KOMISJI

5

Maria

Danilecka

CZŁONEK KOMISJI

6

Katarzyna Renata

Łukaszewicz

CZŁONEK KOMISJI

7

Łukasz Mateusz

Siegień

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 9 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Joanna Jolanta

Wróbel - Siemiacka

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Jerzy

Krawczyk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Tomasz

Grygoruk

CZŁONEK KOMISJI

4

Mirosław

Lipnicki

CZŁONEK KOMISJI

5

Anna

Mińko - Wasiluk

CZŁONEK KOMISJI

6

Halina

Mordań

CZŁONEK KOMISJI

7

Wiesław

Smoktunowicz

CZŁONEK KOMISJI

8

Alicja

Stocka

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 10 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Elżbieta

Żornaczuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Eugenia

Szwarc

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Marta Magdalena

Czurak

CZŁONEK KOMISJI

4

Magda

Dawidziuk

CZŁONEK KOMISJI

5

Bogusław

Jaskułowski

CZŁONEK KOMISJI

6

Włodzimierz

Kalinowski

CZŁONEK KOMISJI

7

Bożena Maria

Markiewicz

CZŁONEK KOMISJI

8

Krzysztof

Stulgis

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 11 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

BarbarA

Dmitruk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Dariusz

Pieśluk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Irena

Dawidziuk

CZŁONEK KOMISJI

4

Mikołaj

Jankowski

CZŁONEK KOMISJI

5

Małgorzata

Laszkiewicz

CZŁONEK KOMISJI

6

Monika

Łuszcz

CZŁONEK KOMISJI

7

Agnieszka

Pieśluk

CZŁONEK KOMISJI

8

Taisa

Romaniuk

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 12 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Monika

Daniluk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Sebastian

Gromotowicz

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Joanna

Czurak

CZŁONEK KOMISJI

4

Krystyna

Gonczaruk

CZŁONEK KOMISJI

5

Mirosław

Gryniewicz

CZŁONEK KOMISJI

6

Krystyna

Kojło

CZŁONEK KOMISJI

7

Tamara

Kuźma

CZŁONEK KOMISJI

8

Arkadiusz

Szymański

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 13 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Agnieszka

Zabrocka

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Ela

Piech

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Justyna

Biedź

CZŁONEK KOMISJI

4

Magdalena

Kardasz

CZŁONEK KOMISJI

5

Kinga

Krawczyk

CZŁONEK KOMISJI

6

Eugenia

Marczuk

CZŁONEK KOMISJI

7

Michał Mateusz

Wakuliński

CZŁONEK KOMISJI

8

Anna

Zyskowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 14 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Bożena Anna

Żero

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Wiesława

Raczkowska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Bożena Ewa

Barańska

CZŁONEK KOMISJI

4

Danuta

Dembowska

CZŁONEK KOMISJI

5

Maria

Jańczuk

CZŁONEK KOMISJI

6

Grażyna Zofia

Michalak

CZŁONEK KOMISJI

7

Joanna Aniela

Rokita

CZŁONEK KOMISJI

8

Zdzisław

Wiatrowski

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład Obwodowej Komisji Wyborczej do Spraw Referendum Nr 15 w Hajnówce

Lp.

Imiona

Nazwisko

FUNKCJA

1

Agnieszka Jolanta

Masalska

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Aneta

Bartoszuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Robert Bogusław

Olkowski

CZŁONEK KOMISJI

4

Krzysztof Rafał

Puc

CZŁONEK KOMISJI

5

Sylwia

Skiepko

CZŁONEK KOMISJI

6

Andrzej

Zasim

CZŁONEK KOMISJI

7

Wioleta

Zubrycka

CZŁONEK KOMISJI

8

Piotr

Żukowicki

CZŁONEK KOMISJI

 


Data wytworzenia: 2017-01-12 08:44 Autor: Halina Stepaniuk Data publikacji: 2017-01-12 08:44 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2017-01-12 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska