BIP UM Hajnówka

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. przeprowadzenia głosowania w Hajnówce

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 1 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

ŻOCHOWSKA HELENA

Przewodniczący Komisji

2.

GROSZ LIJA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BIEGLUK MARLENA

Członek Komisji

4.

CHILIMONIUK ZENAIDA

Członek Komisji

5.

GDOWSKA ELŻBIETA

Członek Komisji

6.

LEWCZUK EUGENIUSZ

Członek Komisji

7.

MRÓZ TADEUSZ

Członek Komisji

8.

RADZIWONIUK JUSTYNA

Członek Komisji

9.

WASILUK URSZULA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 2 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

GROMOTOWICZ-KOPEĆ EWA

Przewodniczący Komisji

2.

SIEMIENIUK IWONA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

GACUTA EUGENIUSZ

Członek Komisji

4.

IWANIUK PAWEŁ

Członek Komisji

5.

KUZYKA KAMILA

Członek Komisji

6.

MISIEJUK LUDMIŁA

Członek Komisji

7.

NOWICKI BOGDAN

Członek Komisji

8.

OLESIUK-SZKOPEK IWONA

Członek Komisji

9.

POTENTAS HELENA MAŁGORZATA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 3 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

OPOLSKA ALINA

Przewodniczący Komisji

2.

SIEMIACKI IRENEUSZ

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BORKOWSKA WIESŁAWA

Członek Komisji

4.

CZURAK JANUSZ

Członek Komisji

5.

KOŁOMYCKA ANNA

Członek Komisji

6.

KRAŚKO ANETTA

Członek Komisji

7.

LISICKA KATARZYNA

Członek Komisji

8.

SIOMKO IGOR

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 4 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

CZARNECKA TERESA DANUTA

Przewodniczący Komisji

2.

SZAPIEL BOŻENA SYLWIA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

CHOROSZEWSKI KAMIL

Członek Komisji

4.

FILINOWICZ MARIA

Członek Komisji

5.

KICEL HELENA

Członek Komisji

6.

KURYŁO MARIA

Członek Komisji

7.

NOWAK URSZULA JOANNA

Członek Komisji

8.

PLIS DOROTA

Członek Komisji

9.

SZPAKOWICZ GRZEGORZ

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 5 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

ALEKSIEJUK ROBERT JACEK

Przewodniczący Komisji

2.

RYGOROWICZ MARTA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BAŁDAK IRENA

Członek Komisji

4.

BRALEWSKA ANNA

Członek Komisji

5.

IGNACIUK IWONA

Członek Komisji

6.

SADOWSKA HALINA

Członek Komisji

7.

TOMASZEWSKA JANINA

Członek Komisji

8.

WISZNIEWSKA JOLANTA

Członek Komisji

9.

WRÓBLEWSKA IRENA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 6 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

TROFIMIUK IRENA

Przewodniczący Komisji

2.

KRAŚKO ADAM

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

CZEPEL KATARZYNA

Członek Komisji

4.

KACZANOWSKA ANNA

Członek Komisji

5.

KULIK KAMIL

Członek Komisji

6.

MICHAŁOWSKA GABRIELA

Członek Komisji

7.

STACHULEC IZABELA

Członek Komisji

8.

TROFIMIUK JAN

Członek Komisji

9.

USTYNIUK HELENA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 7 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

BOBROWSKA ELŻBIETA

Przewodniczący Komisji

2.

JABŁOŃSKA KRYSTYNA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BiRYCKA LILIA

Członek Komisji

4.

KALINOWSKA WERONIKA

Członek Komisji

5.

KRAŚKO DARIA

Członek Komisji

6.

LEWANDOWSKI PIOTR

Członek Komisji

7.

RYGOROWICZ MATEUSZ

Członek Komisji

8.

STANKOWSKA KAMILA

Członek Komisji

9.

WASILUK ALEKSANDRA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 8 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

KRAŚKO ANNA

Przewodniczący Komisji

2.

OSTAPCZUK MARZENA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BOROWIK HALINA

Członek Komisji

4.

SIDORUK IRENA

Członek Komisji

5.

STOCKA ALICJA

Członek Komisji

6.

STRZEMIŃSKA NATALIA KAROLINA

Członek Komisji

7.

SZCZOŁAK ALICJA

Członek Komisji

8.

SZESZEL LIDIA

Członek Komisji

9.

TOMASZUK-SPIRIDOWICZ ANDŻELIKA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 9 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

PTASZYŃSKA NINA

Przewodniczący Komisji

2.

PIWOWARCZYK JERZY

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

JABŁOŃSKI PAWEŁ

Członek Komisji

4.

KRAŚKO ADRIAN

Członek Komisji

5.

PIETRASZKO AGATA

Członek Komisji

6.

SZWARC MATEUSZ

Członek Komisji

7.

TWARÓG JOANNA EURYDYKA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 10 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

ANTOWSKA JOLANTA

Przewodniczący Komisji

2.

SIEGIEŃ ŁUKASZ MATEUSZ

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BORATYŃSKA EWA

Członek Komisji

4.

GRYGORUK AGNIESZKA

Członek Komisji

5.

KARANOS CELINA

Członek Komisji

6.

LEWCZUK ALINA

Członek Komisji

7.

NESTERUK TERESA GRAŻYNA

Członek Komisji

8.

RĄCZKO MAŁGORZATA TERESA

Członek Komisji

9.

SAKOWICZ JANINA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 11 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

JERZYK HALINA

Przewodniczący Komisji

2.

MICHAŁOWSKA KATARZYNA KAMILLA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

ANGIELCZYK KRZYSZTOF

Członek Komisji

4.

CHODAK IRENA

Członek Komisji

5.

JABŁOŃSKI PIOTR

Członek Komisji

6.

MATYJASZCZYK ZOFIA JANINA

Członek Komisji

7.

PALUCH GENOWEFA

Członek Komisji

8.

REDUCH ZOFIA HALINA

Członek Komisji

9.

WASZCZUK AGNIESZKA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 12 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

DANISZEWSKA ANNA

Przewodniczący Komisji

2.

JAKONIUK MARIA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

DOROSZCZUK ANNA KATARZYNA

Członek Komisji

4.

JANCZUK MARIA

Członek Komisji

5.

KRAWCZYK KINGA

Członek Komisji

6.

KUNCEWICZ HALINA

Członek Komisji

7.

KUŚ MARZANNA URSZULA

Członek Komisji

8.

ONIKIJUK DANIEL

Członek Komisji

9.

PANFILUK MAGDALENA ANNA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 13 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

KOWALSKA MARTA

Przewodniczący Komisji

2.

BARAŃSKA BOŻENA EWA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

BIEGLUK MARIUSZ

Członek Komisji

4.

BUDNIK ALA

Członek Komisji

5.

BUJNOWSKA IRENA

Członek Komisji

6.

GDOWSKA ALEKSANDRA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 14 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

BORKOWSKA JUSTYNA

Przewodniczący Komisji

2.

BIEGLUK IWONA JOLANTA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

GDOWSKA JULIA

Członek Komisji

4.

NIECIECKA KRYSTYNA

Członek Komisji

5.

TROFIMIUK NINA

Członek Komisji

6.

WASILUK MARZENA

Członek Komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania w obwodzie Nr 15 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

Pełniona funkcja

1.

SKWARCZYŃSKI DONAT MIROSŁAW

Przewodniczący Komisji

2.

WEREMIUK HALINA

Zastępca Przewodniczącego Komisji

3.

CZERKASKI JACEK

Członek Komisji

4.

SIEMIACKA IRENA

Członek Komisji

5.

TRYK ANIELA

Członek Komisji

6.

ZASIM ANDRZEJ

Członek Komisji

 


Data wytworzenia: 2018-10-16 08:39 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2018-10-16 08:39 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2018-10-16 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska