BIP UM Hajnówka

Składy Obwodowych Komisji Wyborczych ds. ustalenia wyników głosowania w Hajnówce

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 1 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Burzyńska Krystyna

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Andrejuk Anna

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Jurczuk Irena

Członek komisji

4

Kobus Urszula Mariola

Członek komisji

5

Kraśko Magdalena

Członek komisji

6

Michalak Grażyna Zofia

Członek komisji

7

Patejuk Marzena

Członek komisji

8

Suprun  Jan

Członek komisji

9

Teśluk Alina

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 2 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Borowik Anna

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Rygorowicz Wiera

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Czurak Marcin

Członek komisji

4

Fiedoruk Antonina

Członek komisji

5

Gacuta Elżbieta

Członek komisji

6

Jurczuk Krzysztof

Członek komisji

7

Poskrobko Alicja

Członek komisji

8

Sidorska Grażyna

Członek komisji

9

Surel Halina

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 3 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Klimuk Kamila

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Grygoruk Elżbieta

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Januszkiewicz Anna

Członek komisji

4

Karanos Tadeusz Mieczysław

Członek komisji

5

Karpiuk Barbara

Członek komisji

6

Laszkiewicz Witalis Andrzej

Członek komisji

7

Nazaruk Anna Ewelina

Członek komisji

8

Olejniczak Krystyna

Członek komisji

9

Siekan Aneta

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 4 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Sokołowska Beata

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Rola Agnieszka

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Artemiuk Eugenia

Członek komisji

4

Augustynowicz Kamil

Członek komisji

5

Kościewicz Krystyna

Członek komisji

6

Ostaszewski Marek

Członek komisji

7

Panasiuk Anetta

Członek komisji

8

Piasecki Łukasz

Członek komisji

9

Wróbel Aleksandra

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 5 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Charkiewicz Aleksander

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Szpakowicz Krystyna

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Andrzejuk Irena

Członek komisji

4

Grzelak Teresa

Członek komisji

5

Januszkiewicz Michał

Członek komisji

6

Jaruga Barbara

Członek komisji

7

Kicel Halina

Członek komisji

8

Kulgawczyk Agnieszka

Członek komisji

9

Topór Magdalena

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 6 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Markow Barbara Eugenia

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Martyniuk Stefan Daniel

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Augustynowicz Urszula Anna

Członek komisji

4

Dąbrowska Kamila

Członek komisji

5

Denisiuk Wiesława Władysława

Członek komisji

6

Filipiuk Paweł

Członek komisji

7

Kisielewicz Teresa

Członek komisji

8

Lunda Justyna Krystyna

Członek komisji

9

Pietraszko Grażyna

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 7 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Czarnecki Grzegorz

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Kacprzak Barbara Elżbieta

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Filipiuk Anna

Członek komisji

4

Gaładyk Walentyna

Członek komisji

5

Kot Edyta Marzanna

Członek komisji

6

Markow Konstanty

Członek komisji

7

Osipiuk Mirosława

Członek komisji

8

Tomaszewski Wojciech

Członek komisji

9

Waszkiewicz Marzena

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 8 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Ustyniuk Urszula

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Prusinowski Janusz Czesław

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Kośko Arkadiusz

Członek komisji

4

Kozieł Anna

Członek komisji

5

Kraśko Walerian

Członek komisji

6

Niczyporuk Agnieszka

Członek komisji

7

Olejnicki Wiesław

Członek komisji

8

Sejbuk Ewelina

Członek komisji

9

Sumorek Sylwia

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 9 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Ławnicka Ewa

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Ustyniuk Przemysław

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Gielniewski Waldemar

Członek komisji

4

Jerzyk Marcin

Członek komisji

5

Kardasz Magdalena

Członek komisji

6

Nazaruk Anna

Członek komisji

7

Sokołowska Karolina Elżbieta

Członek komisji

8

Timoszuk Dorota

Członek komisji

9

Treszczotko Tamara

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 10 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Bura Renata

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Plewa Halina

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Bołtromiuk Dorota

Członek komisji

4

Chilimoniuk Jolanta

Członek komisji

5

Golonko Elżbieta

Członek komisji

6

Gołowaczyk Irena

Członek komisji

7

Leszczyńska Maria

Członek komisji

8

Różycka Stanisława

Członek komisji

9

Skiepko Jolanta

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 11 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Czepiel Eugenia

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Androsiuk Wioleta

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Aleksiejuk Maria

Członek komisji

4

Bura Nina

Członek komisji

5

Filinowicz Anna

Członek komisji

6

Mirończuk Julia

Członek komisji

7

Ostapkowicz Katarzyna

Członek komisji

8

Zielińska Renata Małgorzata

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 12 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

 

1

Smyk Michał

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Sac Luba

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Bielski Dariusz Przemysław

Członek komisji

4

Bura Katarzyna

Członek komisji

5

Gryc Monika

Członek komisji

6

Kurasz Monika

Członek komisji

7

Makac Witold

Członek komisji

8

Niczyporuk Emilia

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 13 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Ignaciuk-Charkiewicz Barbara

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Sacharczuk Joanna

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Dmitruk Dorota

Członek komisji

4

Martyniuk Anna

Członek komisji

5

Pawlenko Irena

Członek komisji

6

Rynkowska Alicja

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 14 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Rokita Joanna Aniela

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Leoniuk Jolanta

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Jeżewska-Sidoruk Katarzyna

Członek komisji

4

Karpińska Lilla

Członek komisji

5

Kraśko Natalia

Członek komisji

6

Studencka Joanna Teresa

Członek komisji

 

Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania w obwodzie Nr 15 w Hajnówce

Lp.

Nazwisko i imię

FUNKCJA

1

Siemieniuk Małgorzata

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2

Chrościelewski Witold

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO KOMISJI

3

Buczek Dominika

Członek komisji

4

Dmitruk Walentyna

Członek komisji

5

Kot Ewa

Członek komisji

6

Łukaszewicz Bartosz

Członek komisji


Data wytworzenia: 2018-10-16 09:14 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2018-10-16 09:14 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2018-10-16 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska