Menu Tematyczne

Wybory Samorządowe 2014

SKŁADY OSOBOWE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W MIEŚCIE HAJNÓWKA

Drukuj
1 2 3

SKŁADY OSOBOWE OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH W MIEŚCIE HAJNÓWKA

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 1 w Hajnówce

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Dariusz Gorustowicz

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Wiera Guziuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Natalia Ruszuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Aneta Dunda

CZŁONEK KOMISJI

5.

Dorota Wróblewska

CZŁONEK KOMISJI

6.

Nadzieja Czykwin

CZŁONEK KOMISJI

7.

Elżbieta Jakimiuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Damian Filimoniuk

CZŁONEK KOMISJI

9.

Agnieszka Orłowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 2 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Anna Birycka

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Renata Danuta Nowik

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Katarzyna Ruszuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Monika Anna Sawicka

CZŁONEK KOMISJI

5.

Antonina Fiedoruk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Nina Trofimiuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Eugeniusz Boreczko

CZŁONEK KOMISJI

8.

Halina Boruta

CZŁONEK KOMISJI

9.

Daniel Nowik

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 3 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Ewa Gromotowicz-Kopeć

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Dariusz Chodakowski

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Janusz Gierasimiuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Aneta Maciąg

CZŁONEK KOMISJI

5.

Ryszard Baj

CZŁONEK KOMISJI

6.

Natalia Ciesnowska

CZŁONEK KOMISJI

7.

Piotr Okoczuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Małgorzata Laszkiewicz

CZŁONEK KOMISJI

9.

Alicja Stocka

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 4 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Danuta Golonko

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Łukasz Mateusz Siegień

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Włodzimierz Charytoniuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Halina Charytoniuk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Natalia Rygorowicz

CZŁONEK KOMISJI

6.

Teresa Danuta Czarnecka

CZŁONEK KOMISJI

7.

Irena Nikołajuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Radosław Paszko

CZŁONEK KOMISJI

9.

Kamila Stankowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 5 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Urszula Kazimiruk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Weronika Mirosława Połowianiuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Wiera Lewczuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Marek Ostaszewski

CZŁONEK KOMISJI

5.

Walentyna Kuptel

CZŁONEK KOMISJI

6.

Małgorzata Lach

CZŁONEK KOMISJI

7.

Irena Iwaniuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Anna Kot

CZŁONEK KOMISJI

9.

Genowefa Tokarska

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 6 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Tomasz Adamiuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Michał Korniluk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Nina Korniluk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Jan Trofimiuk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Marta Kowalska

CZŁONEK KOMISJI

6.

Konstanty Markow

CZŁONEK KOMISJI

7.

Tomasz Dmitruk-Kot

CZŁONEK KOMISJI

8.

Kamil Tomasz Buraczyński

CZŁONEK KOMISJI

9.

Emilia Ewa Rusinowicz

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 7 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Emilia Rynkowska

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Jolanta Antowska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Wioleta Rygorowicz

CZŁONEK KOMISJI

4.

Ludmiła Zabrocka

CZŁONEK KOMISJI

5.

Janina Cwalińska

CZŁONEK KOMISJI

6.

Jerzy Trofimiuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Ewa Maciejuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Paulina Kisły

CZŁONEK KOMISJI

9.

Waldemar Gielniewski

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 8 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Joanna Jolanta Wróbel-Siemiacka

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Mirosława Pawłowska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Eugeniusz Jańczuk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Bożena Regina Szwarc

CZŁONEK KOMISJI

5.

Mirosław Ciesnowski

CZŁONEK KOMISJI

6.

Halina Golonko

CZŁONEK KOMISJI

7.

Joanna Pietruczuk

CZŁONEK KOMISJI

8.

Alina Nesteruk

CZŁONEK KOMISJI

9.

Grażyna Zofia Michalak

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 9 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Elżbieta Prokopiuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Alina Lach

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Bożena Strząbała

CZŁONEK KOMISJI

4.

Krystyna Burzyńska

CZŁONEK KOMISJI

5.

Wiktor Bura

CZŁONEK KOMISJI

6.

Marcin Andrzej Ciesnowski

CZŁONEK KOMISJI

7.

Zuzanna Padewska

CZŁONEK KOMISJI

8.

Damian Piotr Masalski

CZŁONEK KOMISJI

9.

Alicja Rynkowska

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Elżbieta Żornaczuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Tamara Bańkowska

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Leokadia Szymańska

CZŁONEK KOMISJI

4.

Magdalena Katarzyna Sierocka

CZŁONEK KOMISJI

5.

Zofia Janina Matyjaszczyk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Adam Poskrobko

CZŁONEK KOMISJI

7.

Michał Mateusz Wakuliński

CZŁONEK KOMISJI

8.

Magdalena Joanna Nesteruk

CZŁONEK KOMISJI

9,

Elżbieta Grygoruk

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 11 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Agnieszka Parfieniuk

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Maria Onikijuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Gerard Dariusz Żukowski

CZŁONEK KOMISJI

4.

Adam Supruniuk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Łucja Bogusława Sochacka

CZŁONEK KOMISJI

6.

Iwona Joanna Zaniewska-Ciep

CZŁONEK KOMISJI

7.

Katarzyna Tyszko

CZŁONEK KOMISJI

8.

Łucja Dobosz

CZŁONEK KOMISJI

9.

Kinga Iliaszuk

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 12 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Emilia Bugwin

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Mirosław Ryszard Gryka

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Katarzyna Kazbieruk

CZŁONEK KOMISJI

4.

Joanna Bożena Żukowska

CZŁONEK KOMISJI

5.

Irena Martyniuk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Halina Timoszuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Andrzej Berezowiec

CZŁONEK KOMISJI

8.

Joanna Grygoruk

CZŁONEK KOMISJI

9.

Krystyna Teresa Orzechowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 13 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Ela Piech

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Irena Trofimiuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Roman Michałowski

CZŁONEK KOMISJI

4.

Teresa Emilia Czarnecka

CZŁONEK KOMISJI

5.

Sylwia Nowak

CZŁONEK KOMISJI

6.

Eugenia Pietruczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Oliwia Anna Łogwiniuk

CZŁONEK KOMISJI

 

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 14 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Joanna Aniela Rokita

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Grzegorz Ruszuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Mikołaj Jankowski

CZŁONEK KOMISJI

4.

Bożena Dmitruk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Barbara Eugenia Markow

CZŁONEK KOMISJI

6.

Anna Oniszczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Danuta Maria Dembowska

CZŁONEK KOMISJI

 

Skład osobowy Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 15 w Hajnówce

 

LP.

IMIĘ I NAZWISKO

FUNKCJA

1.

Helena Kicel

PRZEWODNICZĄCY KOMISJI

2.

Aneta Bartoszuk

ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3.

Bożena Borowik

CZŁONEK KOMISJI

4.

Mateusz Andrzejuk

CZŁONEK KOMISJI

5.

Stefan Jurczuk

CZŁONEK KOMISJI

6.

Anna Sacharczuk

CZŁONEK KOMISJI

7.

Andrzej Zasim

CZŁONEK KOMISJI

 


Data wytworzenia: 2014-11-07 14:11 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2014-11-07 14:11 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2014-11-07 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska