Menu Tematyczne

Ostatnio dodane

KUKLIK HELENA - Wiceprzewodznicząca Rady Miasta Hajnówka

Drukuj
1 2 3
Radna Helena Kuklik

Numer okręgu wyborczego: 18

Granice okręgu wyborczego: m. Hajnówka ulice: Bajeczna, Dolna, Graniczna, Granitowa, Kamienna, Malinowa, Marmurowa, Metalowa, Miedziana, Poddolna numery parzyste 2-42 i numery nieparzyste 45-139, Poziomkowa, Prosta, Pszeniczna, Słonecznikowa, Stalowa, Targowa, Truskawkowa, Urodzajna, Wiatrakowa, Żytnia.

Pełnione funkcje w Radzie Miasta: Wiceprzewodnicząca Rady Miasta, członek Komisji Infrastruktury Komunalnej i Samorządu

Przynależności do klubu radnych: Klub Radnych KW Porozumienie Samorządowe Ziemia Hajnowska

Numer telefonu: 692 179 061

Adres mailowy: hellenakuk@wp.pl

Urodzona w Hajnówce, posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne, a ponadto studiuje na wydziale Transport na UTH w Radomiu. Na Politechnice Białostockiej ukończyła Studia Podyplomowe na Wydziale Budownictwa i uzyskała tytuł rzeczoznawcy  majątkowego. Pracuje jako zawiadowca w Polskich Liniach Kolejowych. Wykonuje funkcję kuratora sądowego przy Sądzie Rejonowym w Bielsku Podlaskim. Sprawowała funkcję przewodniczącej Rady Osiedla Paszki. Od 2008 roku w strukturach Platformy Obywatelskiej RP, obecnie wiceprzewodnicząca Zarządu Powiatu w Hajnówce. Pełniąc funkcję Radnej Miasta Hajnówka będzie przekonywać, że człowiek chce i potrafi być lepszym  i doskonalszym w tym co robi wystarczy mu o tym powiedzieć. Ma zapał do działania,  pomysły do realizacji i wiarę, że wszystko jest możliwe do osiągnięcia przy akceptacji i pomocy mieszkańców.


Data wytworzenia: 2015-03-16 15:14 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2015-03-16 15:14 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2015-03-16 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska