Menu Tematyczne

Ostatnio dodane

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DO SPRAW REFERENDUM W HAJNÓWCE

Drukuj
1 2 3

SKŁADY OBWODOWYCH KOMISJI WYBORCZYCH DO SPRAW REFERENDUM W HAJNÓWCE

 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 1 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Nina Adamiuk

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

2.

Dawid Charytoniuk

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

3.

Patryk Robert Gorustowicz

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

4.

Jerzy Kuklik

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

5.

Halina Łojewska

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

6.

Roman Orzechowski

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

7.

Agnieszka Pszczoła

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

8.

Magdalena Katarzyna Sierocka

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

9.

Dariusz Gorustowicz

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka

 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 2 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Anna Bralewska

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

2.

Marta Czurak

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

3.

Maria Leszczyńska

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

4.

Mateusz Maksymiuk

Hajnówka

Fundacja Wolność i Nadzieja

5.

Adam Niewiarowski

Hajnówka

Twój Ruch

6.

Maria Opolska

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

7.

Katarzyna Siemiończyk

Hajnówka

Społeczna Inicjatywa Patriotyczna „RAZEM”

8.

Piotr Stankowski

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

9.

Renata Danuta Nowik

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 3 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Anna Plewa Antypiuk

Hajnówka

 

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

2.

Dariusz Bondaruk

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

3.

Eugeniusz Fiedoruk

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

4.

Wiesław Jan Filiks

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

5.

Daniel Klimiuk

Hajnówka

Społeczna Inicjatywa Patriotyczna „RAZEM”

6.

Ewelina Nazaruk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

7.

Justyna Radziwoniuk

Hajnówka

Fundacja Wolność i Nadzieja

8.

Zdzisław Antoni Stankowski

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

9.

Ewa Gromotowicz-Kopeć

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 4 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Teresa Danuta Czarnecka

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

2.

Mariusz Grygoruk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

3.

Regina Kostecka

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

4.

Agnieszka Joanna Łapińska-Chomicka

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

5.

Katarzyna Renata Łukaszewicz

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

6.

Piotr Mironczuk

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

7.

Janina Sakowicz

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

8.

Michał Mateusz Wakuliński

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

9.

Joanna Jolanta Wróbel-Siemiacka

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 5 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Kamila Doroszuk

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

2.

Alina Klimiuk

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

3.

Walentyna Kuptel

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

4.

Wiesława Łukasik

Hajnówka

 

Fundacja Biznes i Prawo

5.

Ewelina Paulina Mielnik

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

6.

Natalia Pietruczuk

Hajnówka

Społeczna Inicjatywa Patriotyczna „RAZEM”

7.

Ryszard Strząbała

Hajnówka

Twój Ruch

8.

Tamara Treszczotko

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

9.

Monika Aleksiejuk

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 6 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Adam Jan Bartoszewicz

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

2.

Michał Korniluk

Hajnówka

Twój Ruch

3.

Krystyna Kośko

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

4.

Aneta Maciąg

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

5.

Romuald Rakowski

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

6.

Natalia Skiepko

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

7.

Dawid Szymczuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

8.

Jan Trofimiuk

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

9.

Emilia Ewa Rusinowicz

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 7 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Agnieszka Fiedoruk

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

2.

Jolanta Ewa Kulpa-Krzycka

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

3.

Wojciech Młynarczyk

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

4.

Paulina Nikołajuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

5.

Paweł Pawłowicz

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

6.

Antonina Smoluk

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

7.

Nina Trofimiuk

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

8.

Grażyna Zakroczyńska

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Emilia Rynkowska

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 8 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Wiktor Bura

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

2.

Nina Gawryluk

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

3.

Mariola Kędyś

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

4.

Marcin Nowicki

Hajnówka

Fundacja Wolność i Nadzieja

5.

Irena Siemieniuk

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

6.

Jerzy Szymaniuk

Hajnówka

Twój Ruch

7.

Robert Topor

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

8.

Nadzieja Ulaniuk

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

9.

Magdalena Chirko

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 9 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Kamil Adam Kajda

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

2.

Roman Michałowski

Hajnówka

Twój Ruch

3.

Genowefa Paluch

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

4.

Tamara Pawłowicz

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

5.

Joanna Pietruczuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

6.

Helena Małgorzata Potentas

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

7.

Alicja Rynkowska

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

8.

Izabela Stachulec

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Elżbieta Prokopiuk

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 10 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Łukasz Czurak

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

2.

Kinga Krawczyk

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

3.

Ewelina Kułaj

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

4.

Maria Kuryło

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

5.

Irena Nazaruk

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

6.

Lucyna Ruszuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

7.

Anna Sobotka

Hajnówka

Twój Ruch

8.

Andrzej Szerenos

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

9.

Elżbieta Żornaczuk

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka

 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 11 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Jadwiga Gielniewska

Hajnówka

 

Fundacja Biznes i Prawo

2.

Maria Jańczuk

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

3.

Agnieszka Marta Krynicka

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

4.

Kajetan Wiktor Ługowoj

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

5.

Zofia Janina Matyjaszczyk

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

6.

Ewa Samociuk

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

7.

Wanda Szymaniuk

Hajnówka

Twój Ruch

8.

Paulina Zieńko-Kowalska

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

9.

Paweł Denisiuk

Skupowo

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 12 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Wiesława Władysława Denisiuk

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

2.

Adam Gawryluk

Hajnówka

Fundacja Wolność i Nadzieja

3.

Janusz Gierasimiuk

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

4.

Justyna Iwaniuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

5.

Tomasz Korniluk

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

6.

Wiesław Olejnicki

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

7.

Michał Szpakowicz

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

8.

Helena Zubalewicz

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

9.

Emilia Bugwin

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 13 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Irena Dawidziuk

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

2.

Daniel Gierasimiuk

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

3.

Bogumił Krasowski

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

4.

Łukasz Kruk

Hajnówka

Fundacja Aktywności Lokalnej

5.

Eugenia Pietruczuk

Hajnówka

Stowarzyszenie Europartner Akademicki Klub Integracji Europejskiej

6.

Łucja Bogusława Sochacka

Hajnówka

Stowarzyszenie na Rzecz Zmiany Systemu Wyborczego – Jednomandatowe Okręgi Wyborcze

7.

Paulina Szczygielska

Hajnówka

Stowarzyszenie „Obywatele Przeciw Bezprawiu”

8.

Jolanta Tyszko

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

9.

Barbara Ignaciuk

Lewkowo Nowe

Burmistrz Miasta Hajnówka


 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 14 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Agnieszka Beata Bartoszewicz

Hajnówka

Fundacja Rozwiązania HR

2.

Mirosław Biedula

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

3.

Zbigniew Głowacki

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

4.

Iwona Kruk

Hajnówka

Fundacja Wolność i Nadzieja

5.

Katarzyna Nikołajuk

Hajnówka

Sojusz Lewicy Demokratycznej

6.

Genowefa Tokarska

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

7.

Paulina Zabrocka

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

8.

Iwona Joanna Zaniewska-Ciep

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

9.

Joanna Aniela Rokita

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka

 

Obwodowa Komisja Wyborcza do Spraw Referendum Nr 15 w Hajnówce

Lp.

Imię i nazwisko

Miejsce zamieszkania

Zgłoszony przez

1.

Renata Irena Bartoszewicz

Hajnówka

Fundacja Lepsza Polska

2.

Agnieszka Chilimoniuk

Hajnówka

Ruch Obrony Obywateli

3.

Anna Urszula Dźwilewska

Hajnówka

Polskie Stronnictwo Ludowe

4.

Waldemar Gielniewski

Hajnówka

Fundacja Biznes i Prawo

5.

Mikołaj Jańczuk

Hajnówka

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów

6.

Bartosz Łukaszewicz

Hajnówka

Prawo i Sprawiedliwość

7.

Piotr Okoczuk

Hajnówka

Platforma Obywatelska Rzeczypospolitej Polskiej

8.

Wioleta Rygorowicz

Hajnówka

Twój Ruch

9.

Aneta Bartoszuk

Hajnówka

Burmistrz Miasta Hajnówka

 


Data wytworzenia: 2015-08-14 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2015-08-14 15:39 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2015-08-15 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska