BIP UM Hajnówka

RYGOROWICZ EWA - Radna Miasta Hajnówka

RYGOROWICZ EWA - Radna Miasta Hajnówka

Numer okręgu wyborczego: 20

Granice okręgu wyborczego: m. Hajnówka ulice: Nowowarszawska 13-19, 29-47.

Pełnione funkcje w Radzie Miasta: członek Komisji Infrastruktury Komunalnej i Samorządu

Przynależności do klubu radnych: Klub Radnych KW Porozumienie Samorządowe Ziemia Hajnowska

Numer telefonu: 661 745 554

Adres mailowy: strzykawa68@wp.pl

Charakterystyka:

Mam 46 lat, urodziłam się i wychowałam w Hajnówce. Jestem mężatką i matką 3 dzieci. Mam wykształcenie wyższe. Ukończyłam Liceum Ogólnokształcące z BJN w Hajnówce oraz Wyższą Szkołę Medyczną w Białymstoku. Od 25 lat pracuję jako pielęgniarka, obecnie jestem zatrudniona w Białostockim Centrum Onkologii. Od 14 lat pracuję społecznie w Stowarzyszeniu Bractwo Prawosławne św.św. "Cyryla i Metodego" w Hajnówce. Jestem organizatorem wielu pielgrzymek w Polsce oraz poza jej granicami, wielu akcji charytatywnych, jak również pomysłodawcą i organizatorem „Festynu zdrowia”.

Wieloletnia praca z ludźmi nauczyła mnie patrzeć na ludzi inaczej, w innym świetle, dostrzegać ich problemy. Jako rodowita hajnowianka pragnę prowadzić rozwój miasta i regionu. Będę pracować tak, aby zatrzymać młodych ludzi w Hajnówce, stworzyć więcej miejsc pracy.


Data wytworzenia: 2015-03-16 17:27 Autor: Urząd Miasta Hajnówka Data publikacji: 2015-03-16 17:27 Osoba udostępniająca na stronie: Emilia Rynkowska Data ostatniej modyfikacji: 2015-03-16 Osoba modyfikująca: Emilia Rynkowska